Novinky

Havrani vezú bronz z českého Tachova.

Starší žiaci doplnení o hráčov mladších žiakov HK Havrani Piešťany sa zúčastnili dvojdňového turnaja v českom Tachove.

Turnaja sa zúčastnilo sedem družstiev: HC Mariánske Lázne, HC Frýdlant, HC Chocen, HC Loko Veselí, HC Huskies Teplice, HC Teplice a jediný slovenský zástupca, HK Havrani Piešťany. Turnaj sa hral systémom každý s každým a každá tretina bola bodovaná ako samostatný zápas.

Tréner Roman Ondrejka:

,,Prvý zápas sme hrali s HC Huskies Teplice, s ktorým sme vyhrali (2:0, 1:0). Druhým súperom bol domáci HC Tachov a tu sme si body podelili, kde sme vyhrali jednu tretinu (3:0, 0:2). Tretí zápas sme hrali s najlepším mužstvom turnaja, víťazom turnaja HC Chocen, kde sme tiež brali po skvelom zápase dva body (2:1, 1:2). Posledný zápas prvého hracieho dňa sme odohrali proti HC Huskies Teplice. Tu sa už ukázala na hráčoch únava a body sme si rozdelili po remízach v oboch tretinách(2:2, 1:1). Zápas s HC Frýdlat nám nevyšiel podľa našich predstáv, kde sme súpera tlačili, mali sme veľa šancí, ale prehrali sme (2:1, 2:0). Posledný zápas sme odohrali proti HC Mariánske Lázne, kde sme potrebovali vyhrať obe tretiny. Tu ukázalo mužstvo svoj charakter, silu kolektívu a podarilo sa nám cieľ splniť. Vyhrali sme (2:0, 1:0). Mrzí ma len prehra proti HC Frydlat, keby sme vyhrali mohli sme byž na turnaji druhí. Nakoniec sme obsadili krásne tretie miesto. Ďakujem chlapcom za reprezentovanie klubu HK Havrani v zahraničí a za pozvanie usporiadateľa turnaja HC Tachov."

Klub reprezentovali: Zámečník, Ďurdík, Seitler, Černák, Arbecík O., Bohuš, Moravčík, Arbecík L., Mošať, Rojko, Masarovič, Pavliš T., Mitošinka, Miko, Pavlík, Chippa, Časár, Křeček.

Tréner: Roman Ondrejka