O nás

Príhovor prezidenta

Vážení priaznivci piešťanského hokeja,

Ako novozvolený prezident hokejového klubu HK Havrani by som vám rád povedal pár slov.

Od žiackych kategórií až po tú mužskú som bol reprezentantov piešťanského hokeja. Za ten čas mi hokej a obzvlášť ten piešťanský prirástol k srdcu a po ukončení aktívnej kariéry som neváhal a vrátil sa k mojim koreňom, najprv ako generálny manažér klubu a teraz ako jeho prezident.

Chcel by som odovzdať množstvo nadobudnutých skúseností z mojej aktívnej kariéry a rád by som nadviazal na úspešné pôsobenie môjho predchodcu a pokračoval v jeho snahe priniesť našich deťom čo najlepšie podmienky pre šport a ich rozvoj.

Mojim cieľom a takisto aj cieľom celého súčasného vedenia bude naďalej efektívna a otvorená komunikáciu s rodičmi mládežníckych hokejistov, profesionálny a zodpovedný prístup trénerov a takisto atraktívne ponuky pre našich sponzorov, bez ktorých nie je chod klubu možný.

Prioritou bude naďalej vzdelávanie trénerov, odborné vedenie tréningov, pravidelné kompenzačné cvičenia a rehabilitácie, ktoré majú zabezpečiť komplexný vývoj našich detí.

Verím, že nájdeme spoločnú cestu ako sa preniesť týmto nie ľahkým obdobím a dokážeme deťom vytvoriť atraktívny priestor a podmienky pre ich milovaný šport.

S pozdravom
Michal Peško