Športový psychológ

Ing. Mgr. PETER KURAČKA, ACC.

Náš klub úzko spolupracuje s renomovaným odborníkom v oblasti mentálneho koučingu a športovej psychológie. Peter Kuračka pomáha športovcom, tímom, trénerom a iným ľuďom, ktorých profesia vyžaduje neustále podávanie vrcholných výkonov. Pôsobil som ako profesionálny futbalista a počas kariéry som sa intenzívne zaujímal o psychickú stránku výkonnosti športovca. Vyštudoval psychológiu v Brne, v Nitre a postupne sa čoraz viac venoval psychológii. Dnes má vlastnú prax, pracuje ako športový psychológ a kouč. Je medzinárodne certifikovaným koučom - ACC (Associated Certified Coach)  v rámci ICF (Medzinárodná federácia koučov) a EPC (Erickson Professional Coach).

Kontaktné údaje:

Peter Kuračka          
Telefón: 0907 122 179  
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Skype: peterkuracka

Rozhovor  s Petrom Kuračkom na tému ako sa rozprávať s dieťaťom pred, počas a po zápase, prečo západné národy dokážu ľahšie otáčať zápasy ako napríklad Slováci, že športovanie vytvára závislosť a aj to, čo sa stane s dieťaťom, ktoré bude do športu tlačené.

Rozhovor  s Petrom Kuračkom „My malí môžeme zdolať veľmoci. Preto nás hokej vždy tak strhne“

Rozhovor „Prečo je mladá športová generácia iná ako jej predchodcovia?“