Daruj 2 percentá

Prečo nás podporiť?

Klub HK Havrani v roku 2017 prešiel výraznými zmenami. Veríme, že nové smerovanie klubu, ktoré je založené na všestrannom zdravom rozvoji detí, je to správne. Unikátne aktivity pre naše deti ako hokejová angličtina alebo práca so športovým psychológom, spolupráca s fyzioterapeutom a ďalšie budeme môcť aj naďalej rozvíjať len v prípade dostatočnej podpory sponzorov a rodičov.

Teraz máte skvelú príležitosť podporiť nás cez poukázanie 2% vašej už uhradenej dane. To znamená, že už nič navyše neplatíte.

Ako na to?

Ak ste zamestnanec:

  1. Do 15.02.2018 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
  2. Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
  3. Z tohto Potvrdenia viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane, čo je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Najmenej môžete darovať 3 €.
  4. Vyplňte tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby.
  5. Vyplňte body 01 až 14, dátum, dokument podpíšte.
  6. Ak nám chcete oznámiť, že ste nám zaslali svoje 2%, zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov (meno, priezvisko a adresa).  Výšku poukázanej sumy správca dane nezasiela.
  7. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 01.05.2018 na daňový úrad príslušný podľa Vášho bydliska.

Ak ste podnikateľ:

Kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.