Ľadová plocha

Otvárame vlastnú ľadovú plochu

Z vlastnej iniciatívy vyplývajúcej zo situácie so zimným štadiónom sa HK Havrani rozhodli v rámci  dobrovoľníckych aktivít vybudovať vlastnú ľadovú plochu. Vďaka pomoci všetkých dobrovoľníkov (rodičov a trénerov) a vďaka podpore MUDr. Mareka Salku,  sa podarilo v areáli Ekopark Piešťany otvoriť takúto mobilnú ľadovú plochu.
Hokejové tímy HK Havrani Piešťany ostali po problémoch s mestským štadiónom odkázané na dochádzanie do Nového Mesta nad Váhom, v ktorom sa ale našlo len veľmi málo priestoru pre tých najmenších. A najmä pre nich je tento priestor určený.

Mobilná ľadová plocha sa prvýkrát otvára už v piatok 13. januára. HK Havrani prevádzkujú tento projekt na vlastné náklady a preto hľadáme sponzorov, ktorý by nám pomohli. Sponzorom umiestníme reklamu na mantinely ihriska. Cena za reklamu je už od 200 eur na sezónu. Preto,  ak máte záujem podporiť nás, prosím kontaktujte nás čo najskôr.

Ihrisko s rozmermi 32x16 metrov je prístupné  pre verejnosť, a aj pre hokejové partičky, ktoré doteraz hrávali hokej či korčuľovali na mestskom štadióne. Záujemcovia si tak môžu ľadovú plochu rezervovať za 120 Eur na hodinu.
Kedy je verejné korčuľovanie, hokejová škôlka Havránok alebo priestor pre prenájom partičiek, nájdete v prehľadnom kalendári aj s možnosťou rezervácie Tu >>Rozpis ľadovej plochy <<

Len za 5 euro na hodinu korčuľovanie a areál ekoparku na celý deň.

Časy určené na VEREJNÉ KORČUĽOVANIE:

Po-Pia od 12:00-15:00

So od 12:00- 13:30 a od 14:00-15:00

Ne od 14:00-15:00

V cene lístka na verejné korčuľovanie je zahrnutý vstup do areálu Eko Park zdarma ?

Vzhľadom  k navýšeniu nákladov na energie hľadáme pomoc aj od verejnosti. V prípade, že vám je naša aktivita sympatická a chcete pômôcť HK Havrani môžete tak učiniť na www.donio.sk/pomozme-havranom

Ďakujeme všetkým za pomoc a podporu.