Havrani sú skvelí hráči, majú na viac

Zápasy HK Havrani (2. - 4.11.2018)

6. ŠHT

HK Dukla Trenčín - HK Havrani Piešťany 20:3 ( Sučič, Balek, Niepel )
Súper bol lepší v dvoch tretinách zápasu. Dokázali sme sa mu vyrovnať len v druhej tretine. Škoda nevyužitých šancí v druhej tretine. Hráči si musia uvedomiť, že sa hrá 60 minút a nie len 20 minút.

Detail zápasu na webe SZLH

1. Liga dorastu

Dubnica-HK Havrani Piešťany 4:2 (Valo 2)

Vyrovnaný zápas domáci zlomili na svoju stranu až v posledných minútach.Chlapcom ďakujem za bojovnosť.

Dubnica-HK Havrani Piešťany 8:5 (Mikóczi 4, Ščepko)

V zápase slabšej úrovne padlo veľa gólov a súper zaslúžene zvíťazil.

Prípravka HP3

Dňa 03.11.2018 sme v rámci turnaja v minihokeji doma v Piešťanoch odohrali 2 zápasy, v ktorých sme mali za súpera hráčov HC Topoľčany - červení a žltí.

Trérer Filip Hudec rozdelil HK Havranov na 2 tímy, aby si mohli zahrať všetci hráči. Každé naše družstvo odohralo so svojim súperom 20 minút s nasledovnými výsledkami:

1. zápas Topoľčany červení - HK Havrani 5:2 (Mišík K., Mitošinka)

2. zápas Topoľčany žltí - HK Havrani 5:6 (Seitler, Mišík K., Rusko, Mitošinka, Vavrík 2)