Novinky

Víťazní siedmaci bojovali s chrípkou. Dorastenci podľa očakávania zvíťazili a oplatili prehry u súpera.

HK Havrani Piešťany : HK Nové Zámky 2:1

Góly: Gono, Samuhel

Bojovný zápas so šťastným koncom pre nás. Podržal nás brankár ako aj celé mužstvo zahralo podľa očakávania.

Detail zápasu SZLH

HK Havrani Piešťany : HK Levice 5:1

Góly: Ďuriš 2, Kalnický, Vavrinec, Sapák

Úvodom sme favorita zaskočili kvalitným korčuľovaním. Premenili sme šance a súperovi sme oplatili vysokú domácu výhru. Podržal opäť brankár. Chlapci víkend uhrali podľa predstáv. Aj tak by som chcel lepšie tréningové časy tréningov od pána prevádzkovateľa na trénovanie. Ďakujeme chlapcom!

5. ŠHT
HK Havrani Piešťany : HK Dukla Trenčín 4:20

Góly: Mišík Michal, Ruckay, Hájíček, Bohuš

V dnešnom zápase musíme chlapcov pochváliť hlavne za prvú tretinu, kde sme súperovi boli viac než vyrovnaným partnerom (2:4). Chalani aj napriek nepriaznivému výsledku odviedli na ľade maximum.

8.ŠHT
HK Dukla Trenčín : HK Havrani Piešťany 30:1

Góly: Rehák

Domáci nás od úvodu prakticky k ničomu nepustili. O svojom víťazstve rozhodli v 1 tretine. Výsledok odráža priepastný kvalitatívny rozdiel oboch celkov. Súper vyhral celkom jednoznačne a absolútne zaslúžene.

Liga kadetov
HK Ružinov Bratislava : HK Havrani Piešťany 5:0

Súper vyhral zaslúžene. V tréningu musia chlapci viac pracovať na svojich nedostatkoch.