Novinky

Dve žiacke družstvá súperili s protihráčmi z hlavného mesta. Siedmaci porazili Hobu vysoko a piataci po bojovom výkone Speeders.

Kadeti sú trojbodoví a dorastenci tiež bodovali naplno a tešia sa zo šiestich bodov.

5.ŠHT

HK Havrani Piešťany - Speeders Bratislava 7:5

Góly: Mišík K. 2, Ručkay 2, Mišík M., Bohuš, Košinár

Dnes to bol veľmi vyrovnaný zápas. Súper nám nedal nič zadarmo ale v závere zápasu chlapci ukázali srdiečko a väčší hlad po víťazstve.

Detail zápasu SZĽH

7.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HOBA Bratislava 9:4

Góly: Habda 3, Stanek 2, Ondria 2, Niepel, Pavlík

Bol to úplne odlišný prístup všetkých hráčov ako tomu bolo v poslednom zápase. Aj keď sa vyskytli nejaké chybičky krásy, ale hráči chceli hrať a to sa stáva. Ale stále musíme na sebe pracovať.

Kadeti

HK Havrani : Iskra Partizánske 5:2

Góly: Končír 2, Klapica , Tomášik , Masár

Chlapci predviedli výborný výkon počas celého zápasu a zaslúžene zvíťazili. Rozhodli sme v druhej tretine, ktorú sme vyhrali 4:1.Potom sa zápas už len dohrával.

HK Havrani Piešťany : P. Bystrica 2:6

Góly: Adamčík, Tomášik

Z našej strany sme výkonom zaostali za ostatným zapasom. Súper výborne korčuľoval na čo sme najmä prvu tretinu nedokázali reagovať.

Dorast

HK Havrani Piešťany-HC Nové Zámky 4:3

Góly: Sapák, Mačica, Hussein,Mikóczi

Úvod nám nevyšiel podľa predstáv, ale po ráznom dohovore sme boli počas zápasu lepším mužstvom a zaslúžene vyhrali. Chalani musia veriť vo víťazstvo celý zápas.

HK Havrani Piešťany-HC Nové Zámky 4:2

Góly: Mešťánek, Kalnický, Sapák, Šebáň

Sústredili sme sa len na výhru a to sa nám oplatilo. Súper provokoval a hral zákerne, ale dokázali sme to oplatiť gólmi do jeho siete.