Novinky

Piataci tesne nestačili na Trnavu, siedmaci víťazne. Dorast mal za súpera vedúce družstvo z Topoľčian.

5.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HK Trnava 4:5

Góly: Mišík K. 2, Blašková, Schedling

Po prvej tretine, ktorú sme vyhrali 2:0 chlapci poľavili, čo súper využil a otočil zápas vo svoj prospech. V závere už sme nemali dostatok síl na vyrovnanie.

Detail zápasu SZĽH

7.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HK Gladiators Trnava 7:6

Góly: Balek 2, Habda 2, Sučič, Stanek, Ondria

Zápas bol od začiatku vyrovnaný a dosť bojovný, aj keď súper k nám prišiel len s jedenástimi korčuliarmi. Vzdoroval nám až do konca, ale šťastie sa dnes priklonilo na našu stranu.

Dorast

HK Havrani Piešťany- HC Topoľčany 2:5

Góly: Šebáň 2

Výsledok zodpovedá pred vedenej hre. Chýba nám v tíme viac konkurencie. Niektorí hráči cez týždňový mikrocyklus nepracovali na maximum, čo sa ukázalo v zápase.

HK Havrani Piešťany- HC Topoľčany 2:3

Góly: Masár,Mešťánek

Bojovnosť sa nedá uprieť, avšak body nám utiekli pomedzi prsty. Chýbalo nám aj šťastie. Na prvom mieste v tabuľke sú Topoľčany zaslúžene.

Kadeti

HK HAVRANI vs TOPOĽČANY 5:2

Góly: Jurica 2, Končír, Klapica , Tomášik

Odohrali sme dnes dobrý zápas, od začiatku sme kontrolovali hru a zaslúžene sme zvíťazili.

Hokej Uherský Ostroh 0:11 HK Havrani Piešťany

Góly: Seman 2, Bartoš 2, Pavlík T. , Pavlík M. , Mikuláš , Vydarený 2, Pavliš 2, Šeba 1

HK Havrani Piešťany 4:6 HK Ďáblici Nový Jičín

Góly: Bartoš 1, Pavlík T. 1, Šeba 1, Pekarovič 1

SK Prostějov 1913 5:5 HK Havrani Piešťany

Góly: Bartoš 2, Pavlík M. 1, Šeba 1, Súcky 1

Chalani bojovali až do posledných minút a hrali so srdcom. Korčuľovali, nahrávali si a robili presne to čo celý čas na tréningoch trénujeme. Podali úžasne výkony začo si zaslúžili 2.miesto na turnaji. Patrí im veľké gratulujem. A taktiež sa musím poďakovať rodičom ako kričali a povzbudzovali svoje ratolesti.