Novinky

Ďalšie kolo žiackych hokejových súťaží prinieslo síce prehry, avšak výkony niektorých ročníkov potešili

5.HT

HK Iskra Partizánske - HK Havrani 7:4

(Rusnák 4)

Boli sme lepšie mužstvo celý zápas. Bolo nás málo a to sa odzrkadlilo na výsledku. S hrou som spokojný.

Štatistika SZĽH

6.HT

HK Iskra Partizánske - HK Havrani 18:5

(Učen 2,Rusko,Vlha,Rojko)

Nezvládli sme úvod zápasu. Obranná hra bola rozhodujúci faktor z našej strany, ktorá bola zlá.

7.HT

HK Havrani Piešťany vs HK Skalica 2:4 (Mišík K., Jamrich)

Zápas bol od začiatku vyrovnaný, súper nám ale na začiatku druhej tretiny odskočil tromi rýchlymi gólmi. Do konca druhej tretiny sme sa dokázali vrátiť dvomi gólmi do zápasu. Bohužial, vyrovnať sa nám už nepodarilo a súper zvýšil svoj náskok v tretej tretine na 2:4.

Kadeti

HK Senica-HK Havrani Piešťany 8:1(Kišš)

Dnes to bol najslabší výkon v sezóne, čo odzrkadľuje aj výsledok zápasu.

HK Havrani Piešťany-HK Skalica 1:5 (Kohút)

Vyrovnaný zápas, rozhodli naše individuálne chyby jednotlivcov. Musíme sa im v ďalších zápasoch vyvarovať, pokiaľ chceme pomýšľať na lepší výsledok.