Novinky

Súťažné zápasy sa začali aj piatakom. Sezónu odštartovali výhrou v Senici.

Vo víkendovom kole mladších a starších žiakov sme na novomestskom zimnom štadióne privítali družstvá HOBA Bratislava.

Starší žiaci prehrali, ale mladší po kvalitnom výkone zaslúžene zvíťazili.

Súťažné zápasy sa začali aj piatakom.V Senici vyhrali a výborne odštartovali sezónu.

Starší žiaci

HK Havrani Piešťany:HOBA Bratislava 1:9 (Mišík K.)

Škoda maródke v tíme,lebo po minulotýždňových dobrých výkonoch sme boli víťazné naladení.Verím,že sa dáme dokopy a zasa začneme vyhrávať.Viazla hra hlavne v obrane,kde nám chýbali obrancovia z prvých dvoch pätiek.

Zhrnutie SZĽH

Mladší žiaci

HK Havrani Piešťany- HOBA Bratislava 6:3 (Mitošinka 3, Arbecík O., Rusnák, Šiška)

Zápas sa hral vo svižnom tempe. Šance sa striedali na oboch stranách. Nás podržali obaja brankári. Chlapci podali bojovný výkon, ktorý nám priniesol výhru.

Prípravka

HK 91 Senica - HK Havrani 9:10

Strelci: Rusnak 6, Gábriš 3, Telenický)

Filip Hudec(tréner piatakov):Chalani nevstúpili do zápasu najlepšie, hlavne v obrannej fáze hry sme robili veľa chýb. Po prvej tretine sme chalanov na to upozornili a hra už vyzerala lepšie,z čoho sa odvíjal aj ďaľší priebeh hry. Podarilo sa nám vyhrať ďalšie dve tretiny a tak celkovo zvíťaziť na body 2:4. Celá sezóna je ešte len pred nami a je na čom pracovať a zlepšovať.