Novinky

Víkend plný víťazstiev v podaní Havranov

V ďaľších súťažných zápasoch si žiaci HK Havrani zmerali sily s Levicami vonku, kde aj starší aj mladší žiaci dokázali po výborných výkonoch zvíťaziť.

Cez víkend hrali aj piataci, ktorí vyhrali v Nových Zámkoch po výbornom výkone.V nedeľu vycestovali na Slovan, kde uhrali cennú remízu a potešili svojich rodičov a trénerov.

Mladší žiaci

HK Levice- HK Havrani Piešťany 2:8 (Mitošinka 3, Bohuš, Telenický, Pavliš, Arbecík O., Rojko)

ROMAN ONDREJKA: Do zápasu sme mali dobrý štart, keď sme prvú tretinu vyhrali 4:1. Ďaľšie dve tretiny sa hra vyrovnala, kde sme sa my prispôsobili tempu súpera a prestali sme hrať našu hru, ale víťazstvo teší.

SZĽH

Starší žiaci

HK Levice- HK Havrani Piešťany  4:6 (Charvát 2,Mišík M.,Kohút,Balala,Slašťan)

RADOSLAV KOLNIK:  Po nevýraznom úvode, kde sme inkasovali dva rýchle góly sme počas celého zápasu boli lepším tímom a zaslúžene sme zvíťazili.

SZĽH

Prípravka 5

HK Lokomotíva Nové Zámky-HK Havrani Piešťany 3:10( Rusnák 5,Gábriš,Uváčik,Telenický,Čujko,Klúčar)

FILIP HUDEC: Chlapci zodpovednou hrou nepustili súpera k ničomu a zaslúžene sa tešili z víťazstva.

SZĽH

HC Slovan Bratislava - HK Havrani Piešťany 4:4 na body (Rusnák 5,Klúčar4,Telenický 2,Šiška 2,Gábriš,Široký,Uváčik,Kubán,Čujko,Marcinko,Kopčan,Benka)

FILIP HUDEC:Odohrali sme veľmi dobre zápasy s kvalitným súperom,kde sa nám podarilo dva krát vyhrať a chlapci ukázali bojovnosť a že vedia hrať s hocijakým súperom.