Novinky

Bratislava nemala žiadnu šancu! Havrani si domov odniesli 2 víťazstvá

Havrani si z Bratislavy vezú dve víťazstvá. Mladší žiaci nedali súperovi žiadnu šancu a suverénne zvíťazili. Starší vo výsledkovo vyrovnanom zápase vyhrali o jeden gól, avšak mohli aj o viac.

Piataci podali dobrý výkon v Hamuliakove.

Mladší žiaci

Lamač - HK Havrani Piešťany 3: 9 ( Mitošinka 2, Hájiček 2, Pavlovič 2, Pavliš, Chippa, Pavlík)

Chlapci odohrali ďaľší dobrý zápas. Som rád, že nadviazali na dve tretiny z minulého zápasu. Celý zápas sme mali výborný pohyb a súpera sme k ničomu nepustili. Zaslúžene sme vyhrali. Vidieť, že dobiehame zameškané tréningy z prípravného obdobia.

SZĽH

Starší žiaci

HC Lamač Bratislava - HK Havrani Piešťany 4:5

(Mišík M. 2, Mišík K., Kohút, Arbecík M)

Začali sme zápas velmi pomaly, no aj tak sme sa ujali vedenia prví. Postupne sme zvyšovali tempo, no dopustili sme sa aj chýb, ktoré nás stáli góly. Nakoniec sme sa však ako tím zomkli a hrali až do konca a tlačili sme súpera, čo prinieslo góly, ktoré rozhodli.

SZĽH

5.HT

HO Hamikovo - HK Havrani Piešťany

3:3 (2:2, 1:4, 2:4)

(Gábriš, Šiška, Rusnák, Benka, Bernovsky, Kubán, Klúčar)

Odohrali sme vyrovnaný zápas, do ktorého sme vstúpili veľmi dobre. V druhej tretine sme poľavili, spravili sme chyby v obrane, z ktoréj súper ťažil. Tretiu tretinu chalani zabrali a zaslúžene ju vyhrali.