Novinky

Havrani si zmerali sily s rovesníkmi z Ružinova

Žiaci HK Havrani si v uplynulom kole zmerali sily s rovesníkmi z Ružinova. U starších žiakov mal zápas všetko čo má mať dobrý hokej Nechýbalo veľa gólov, pekných akcií a aj pästných súbojov. Havrani predviedli nevídaný obrat z 2:6 na víťazných 8:6.

Mladší žiaci na súpera nestačili.

Starší žiaci

HK Havrani Piešťany-Ružinov Bratislava 8:6 (Mišík M. 3,Charvát 2,Mišík K.,Jedlička,Hájiček)

Radoslav Kolník:Po slabej prvej tretine a vlastne aj úvodných pár minút z druhej a zredukovaní zostavy sme začali hrať hru podľa predstáv.Chlapci začali viac korčuľovať,bojovať,strieľať.Nechýbali bitky,ktoré takisto patria k dobrému hokeju.Otočili sme z 2:6 na 8:6.Tešíme sa z víťazstva.

SZĽH

Mladší žiaci

HK Havrani Piešťany - Ružinov Bratislava  2:8 (Rusnák, Rojko)

Roman Ondrejka:Do zápasu sme mali zlý vstup. Chýbal na pohyb a všade sme boli o krok pozadu. Hra v obrane nám vôbec nešla.