Novinky

Nabitý víkendový program sme zvládli ľavou zadnou

Počas týždňa mladší a starší žiaci HK Havrani Piešťany odohrali po dva zápasy s Hobou Bratislava a Topoľčanmi.Viac sa darilo mladším žiakom.

Mladší žiaci

HOBA Bratislava - HK Havrani Piešťany 5: 3 (Mitošinka 3)

Dve tretiny boli vyrovnané. Tretiu nám odskočil super o dva góly, kde sme reagovali stiahnutím na dve päťky. Podarilo sa nám dotiahnuť na gól, ale záverečné odvolanie brankára nám nepomohlo a dostali sme gól do prázdnej bránky.

SZĽH

HK Havrani Piešťany - HC Topoľčany 13:1 (Hájiček 4, Rojko 2, Seitler 2, Strečanský 2, Mitošinka, Pavlovič, Košťálová)

Dnes sme mali výborný vstup do zápasu, kde sme súpera k ničomu nepustili. Chalani si zchuti zastrieľali. Góly padali po pekných kombináciách. Mrzí ma len inkasovaný gól.

SZĽH

Starší žiaci

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 4:1 (Kohút)

Prvú tretinu hodnotím dobre a hrali sme ako sme si predstavovali.V druhej tretine sme poľavili a súper to dokonale využil a rozhodol o zápase.

SZĽH

HK Havrani Piešťany-HC Topoľčany 9:12 (Kučiak 2,Jedlička 2,Mišík K. 2,Arbecík M,Mišík M.,Koleno)

Chýbali nám síce nejakí hráči zo základnej zostavy,ale to nebol dôvod prehry.Nechrali sme to,čo sme si povedali.Dnes nás nepodržali ani brankári Súper zaslúžene zvíťazil a gratulujem mu k víťazstvu.