Novinky

Nespokojnosť trénerov vyvážili silné výkony

Havrani cestovali na svoje ďaľšie majstrovské zápasy do Partizánskeho. Zvíťazili aj mladší aj starší žiaci, i keď tréneri s výkonmi neboli úplne spokojní.

Piataci v Lamači remizovali a podľa trénera úplne zaslúžene.

Mladší žiaci

Partizánske - HK Havrani Piešťany 2:8 (Mitošinka 3, Rojko 3, Arbecík O., Moravčík)

Prvá tretina z našej strany bola veľmi zlá, chýbal nám pohyb. Cez prestávku sme v kabíne zvýšili hlas na hráčov a z kabíny vyšlo úplne iné mužstvo. Dve tretiny sme dominovali a súpera sme k ničomu nepustili.

SZĽH

Starší žiaci

HK Partizánske-HK Havrani Piešťany 3:8 ( Mišík M. 3, Mišík K. 2, Schedling 2, Balala)

Nie som spokojný s výkonom družstva. Dali sme príležitosť aj tým, čo menej hrávajú avšak nie všetci sa odvďačili výkonom, aký sme čakali. Takisto na brankára nešlo moc striel a dostal zbytočné 3 góly.

SZĽH

5 HT

Lamač Bratislava- HK Havrani Piešťany 3:3

(Bielik 2, Gábriš 2, Bušo, Šiška, Uváčik)

Do zápasu sme vstúpili zaspato a hneď nám súper odskočil. Od druhej tretiny sme už zabrali a chalani podali dobrý výkon. Myslím si, že dnes zaslúžená remíza.