Novinky

zápasové zvraty a výzvy

9.HT

HK Havrani Piešťany-4:4 HK Topoľčany

Zápas sme začali lepšie ako súper a v prvej tretine sme sa zaslúžene ujali vedenia. V polke zápasu sme vyhrávali 2:0. Druhá tretina už bola vyrovnanejšia a po našich viacerých chybách, nás super výsledkovo dobehol, dokonca vyhrával o jeden gól, no na konci tretiny sme my znova vyrovnali. V tretej tretine súper opäť viedol. Naše mužstvo sa ale nevzdalo a opäť sme vyrovnali a tak aj zápas skončil, výsledkom 4:4. Remíza bola z oboch strán zaslúžená.

SZĽH

8.HT

HKM Skalica - HK Havran Piešťany 5:1 (Mitošinka)

Nedisciplinovanosť a nešportové správanie nám zlomilo krk. V zápasoch, kedy nastúpime v počte 12 hráčov sa to nemôže stávať.

SZĽH

7.HT

HK Havrani Piešťany - HC Topoľčany 7:0

(Strečansky2, Učen, Pavlik, Jakovlev, Křeček, Chippa)

Do zápasu sme vstúpili dobre. Hrali sme to, čo sme chceli. Aktívne vysoké napádanie. Súper sa nedostal z obranného pásma von. Teší ma vyhrá, ale aj to, že sme nedostali gól.

SZĽH

6. HT

Karpatsky Sokol - HK Havrani Piešťany 4:1

(Drlička)

Odohrali sme veľmi vyrovnaný zápas, kde musím chalanov pochvaliť za super výkon hlavne v obrannej fáze hry. Bohužial,čo nás stále trápi,je koncovka. S jedným gólom sa bohužial vyhravať zapasy nedá.