Novinky

Víkend plný zaslúžených bodov a skvelej kolektívnej práce

Deviataci vyhrali v Topoľčanoch. Ôsmaci brali body z Trnavy. Šiestaci vyhrali aj prehrali.

Deviataci po super kolektívnom výkone zvíťazili u súpera z Topoľčian. Ôsmaci takisto v Trnave brali všetky body.

9.HT

HC Topoľčany - HK Havrani Piešťany 4:5 (Kučiak, Jedlička, Rojko, Charvát, Zatovic)

Chlapci podali výborný výkon a zaslúžene zvíťazili. Podržal nás aj brankár.

SZĽH

8.HT

Trnava - NM 4:7 (Učen 2, Hájiček 2, Bohuš, Schedling, Pavlovič)

Po zlom vstupe do zápasu sme dokázali zabrať a do konca prvej tretiny vyrovnať na 2:2. Rozhodujúca bola druhá tretina, kde sme boli strelecky efektívni a získali potrebný náskok, ktorý sme v poslednej tretine dokázali kontrolovať. Taktiež nás v kritických momentoch podržal brankár Malák. Chlapci podali bojovný výkon, ktorý priniesol zaslúžené ovocie v podobe výhry.

SZĽH

7.HT

HC Topoľčany - HK Havrani 6:0

Som sklamaný z dnešného zápasu. Nič sme neukázali, boli sme len kuželky na ľade. Bol to asi najhorší zápas v sezóne, ale ako trénujeme, tak aj hráme. Už tretí týždeň mame chorých a lyžovačky. Ťažko sa potom hrá.

SZĽH

6.HT

Trnava - HK Havrani Piešťany 4:2

(Rusnák 3, Klučar)

Prvá tretina bola z našej strany odovzdaná bez nasadenia. Ďalšie dve tretiny podali chalani už o 100% lepší výkon, škoda len, že sa nám nepodarila vyhrať druhá tretina, kde sme 30 sekúnd pred koncom dostali vyrovnávajúci gól. Tretia tretina skončila tak isto nerozhodne 2:2.

SZĽH

HK Havrani Piešťany - HC Topoľčany 4:3

(Drlička, Uváčik, Gábriš, Bernovský)

Chalani dnes podali kvalitný výkon. Súper nám nedaroval nič zadarmo. Dnes to bol dobrý hokej z oboch strán.