Novinky

Ôsmaci si po víkende z Hamuliakova odnášajú všetky body!

Deviataci nezvládli poslednú tretinu a prehrali s Partizánskym. Ôsmaci po bojovom výkone vezú z Hamuliakova všetky body. Siedmaci dokázali proti vyspelému súperovi vzdorovať len prvú tretinu. Šiestaci nenapodobnili v Hamuliakove ôsmakov a prehrali.

9.HT

HK Havrani Piešťany - HC Iskra Partizánske 4:6 (Charvát, Bohuš, Hájiček, Arbecík M.)

Nesústredenosť a nedodržanie pokynov v poslednej tretine zápasu nás stálo víťazstvo. Nemôžeme prehrať 4:0 doma poslednú tretinu. Pochvalu si zaslúži brankár Zámečník.

SZĽH

8.HT

HO Hamíkovo - HK Havrani Piešťany 3:5 (Rojko 2, Mitošinka 2, Seitler)

Po dobrom vstupe, kedy sme dali hneď v prvom striedaní gól, sme dokázali v celom zápase kontrolovať priebeh hry a mali mierne navrch. Škoda, že sme nevyužili množstvo ďaľších dobrých príležitostí, kedy by bolo skóre ešte veselšie. Na druhej strane v kritických chvíľach podržal brankár Malák. Musím vyzdvihnúť celkový kolektívny výkon a bojovnosť, vďaka ktorej sme vyhrali.

SZĽH

7.HT

HK Havrani Piešťany - HK Iskra Partizánske 2:4 na tretiny (Masarovič 2, Chippa, Šust, Pavlík, Strečanský)

Zápas sa hral vo vysokom tempe. Aj napriek výsledku som bol spokojný s predvedenou hrou. Ťažko sa hrá na dve pätky proti tak technickému a korčuliarskemu mužstvu, ale hráči bojovali, pokiaľ nám sily stačili.