Novinky

Skvelý výkon Havranov v Lamači aj v Leviciach!

Deviataci vyhrali vysoko v Lamači po skvelom výkone. Pred týždňom nestačili v Partizánskom na súpera v poslednej tretine.

Ôsmaci prehrali s Novými Zámkami a takisto s Hamíkovom. Oba zápasy hrali na domácej pôde.

Siedmaci po skvelom výkone vyhrali s Levicami.

Šiestaci mali voľno.

Piataci prehrali, avšak výkony boli vyrovnané.

9.HT

HK Partizánske - HK Havrani Piešťany 9:3 (Kučiak 3)

Dve tretiny sme boli lepší a aj vyhrávali a po individuálnych chybách sme si zápas prehrali v poslednej tretine.Na súpera sme mali.

SZĽH

HK Lamač - HK Havrani Piešťany 1:14 (Zatovic 3, Kučiak 2, Jedlička 2, Arbecík M.2, Koleno, Angelovič, Rojko, Hájiček, Schedling)

Súpera sme nepodcenili a hrali sme to, čo sme si pred zápasom povedali. Dúfam, že na svoj výkon chlapci nadviažu aj v ďalších zápasoch a turnajoch.

SZĽH

8.HT

HK Havrani Piešťany - HC Nové Zámky 1:5 (Bohuš)

Vo vyrovnanom zápase sme nevyužili množstvo ,,tutoviek". Na druhej strane súper potrestal všetko, čo mohol.

SZĽH

HK Havrani Piešťany - Hamuliakovo 4:7(Bohuš 2, Hájiček, Mitošinka)

Hráči dnes podali bojovný výkon. Nakoľko sme nepremenili naše gólové šance tak, sme sa nemohli tešiť z víťazstva. Hamikovo postavilo do zápasu štyroch hráčov z deviateho ročníka, čo sa prejavilo na fyzickej sile súpera, s ktorou sme bojovali celý zápas.

SZĽH

7.HT

Levice - HK Havrani 3:6 (Rusnák 3,Pavlík, Klučár, Masarovič)

Celý zápas sme mali prevahu. Mali sme dobrý pohyb, dobre sme napádali súpera už v jeho obrannom pásme. Jedine, čo ma mrzí, sú nevyužité šance na našej strane.

SZĽH

5.HT

HK Havrani  Piešťany Biely - HOBA Bratislava 2:4 (Vydarený 2, Seman, Jurika, Zábavčík)

Naši chlapci hrali so súperom vyrovnaný zápas, žiaľ v poslednej tretine, ktorú sme vyhrávali 2:0, nám došli sily a súperovi sa podarilo streliť 4 góly. Vieme na čom budeme musiet v lete popracovať, aby sme v novej sezóne takéto zápasy zvládali.

SZĽH

5.HT

HK Nové Mesto nad Váhom Modri - Nové Zámky 0:6  na tretiny (Maras 2, Markovič Sebastián)

Dnes vyrovnaný zápas aj vďaka brankárom na oboch stranách, so štastnejším koncom pre súpera.